Blog

My z krámku v Krásném domově si myslíme, že oslavou našich maminek by měl být každý den, a také každý den bychom - je-li to jen trochu možné - měli své maminky alespoň obejmout.
Přesto neuškodí využít právě Den matek k obdarování našich maminek nějakým dárkem, maličkostí, která jim vykouzlí úsměv na rtech.

S příchodem jara má bezesporu řada z nás spojené Velikonoce. Svátek plný místních zvyků, obyčejů, ale i všeobecně více či méně dodržovaných tradic. K Velikonocům neodmyslitelně patří pomlázka - zejména dívkami tolik "oblíbená" pomůcka, kterou kluci či muži žehnají ženám zdraví (nebo to alespoň tvrdí) výměnou za kraslice, cukroví...a nebo...

Připravujete si kávu doma?
Jste příznivci alternativní přípravy?
A používáte doma moka konvičku?
Tak právě pro vás tu máme návod na přípravu dokonalé kávy z moka konvičky!!Před přípravou kávy konvičku úplně rozeberte a vyčistěte.

Svíčky Woodwick si získaly své zákazníky nejen díky charakteristickému dřevěnému knotu, který při hoření praská jako dříví v krbu, ale i elegantním sklenicím ve tvaru vázy a lodičky. Chtěli byste americkou značku, jako je Yankee Candle, ale dáváte přednost spíše moderním doplňkům interiéru? Značka Woodwick bude ta správná volba.