Unikátní svíčky Woodwick

03.11.2020

Svíčky Woodwick si získaly své zákazníky nejen díky charakteristickému dřevěnému knotu, který při hoření praská jako dříví v krbu, ale i elegantním sklenicím ve tvaru vázy a lodičky. Chtěli byste americkou značku, jako je Yankee Candle, ale dáváte přednost spíše moderním doplňkům interiéru? Značka Woodwick bude ta správná volba.


Okouzlující vonné svíčky pro magické Vánoce. Užijte si extra intenzívní vůně a hřejivou záři plamínků z jemně praskajících knotů vonných svíček WoodWick a obklopte se pocitem útulného bezpečí. Svíčky Woodwick obsahují hladkou směs nejkvalitnějšího parafínu a sójového vosku, která je nasycena vysoce koncentrovanými vonnými esencemi, pečlivě vybranými, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní.

Typy WoodWick svíček:
Petite

Skvělé testovací a cestovní balení a také způsob, jak dodat interiéru intimní náladu. Malé svíčky jsou nejlepším způsobem, jak vyzkoušet vůně WoodWick® a jak si je vzít s sebou kamkoli. Vůně svíčky a patentovaný praskající knot Pluswick® Innovation vytvoří útulnou atmosféru kdekoli a hned.
6-8 hodin vůně

Malá váza 

Elegantně tvarovaná malá svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň. Knot je vyroben z přírodního dřeva.
20-30 hodin vůně.

Střední váza

Elegantně tvarovaná střední svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň. Knot je vyroben z přírodního dřeva.
55-65 hodin vůně.

Velká váza

Elegantně tvarovaná velká svíčka s typickým dřevěným víčkem provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň. Knot je vyroben z přírodního dřeva.
110-120 hodin vůně.

Svíčka loď

Oblíbené balení našich svíček pro extra senzační zážitek z vůně a plamínku. Díky jedinečnému knotu HEARTHWICK® FLAME přináší tento typ svíčky zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Není to jen svíčka, je to zážitek - protože domov je tam, kde hoří oheň.
30-40 hodin vůně.


Tyto úžasné svíčky najdete i v našich dárkových kazetách. Je to luxusní dárek, který potěší nejednu ženu, ale dokonce i muže!

Výběr oblíbených pánských vůní:
Fireside

(Krb) Slavná vůně Woodwick přináší harmonii ambry, vetiveru a pižma, které nejlépe vystihují atmosféru útulného večera u hořícího krbu.

Evening Bonfire

(Večerní oheň) Za chladné noci přijměte s přáteli pozvání k praskajícímu táboráku s typickou vůní dřeva.

Redwood

(Sekvoj) Sofistikovaná vůně, kombinující sytou vůni sekvoje se santálovým dřevem a aromatem jemné ambry.

White Teak

(Bílý teak) Svěží větve balzámové jedle v kombinaci se santálový dřevem, dubem, mechovým stromem a cedrovým dřevem.

Black Peppercorn

(Černé zrnko pepře)
Směs pepře a zemitých koření, zahalená ve vůni sladké ambry a krémového santálového dřeva.
Vrchol: celý pepř, kardamom, muškátový oříšek.
Srdce: cedrové dřevo, Elemi, koriandr.
Základ: ambra, santálové dřevo, vetiver.


Měli byste zájem pouze o svíčky? Nebo dárkové balení Woodwick svíček? Neváhejte nás kontaktovat. Sestavíme Vám dárek na míru a doručíme jej přímo klientovi i s kartičkou s věnováním ZDARMA!